ΕΛΑΙΟΓΡΑΦΙΑ ΣΕ ΚΑΜΒΑ
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ 49Χ60
Διασπορά ενέργειας στο σύμπαν.
Είμαστε σκλάβοι των πέντε μας αισθήσεων. Αλλά είναι η Επιστήμη που μας δείχνει ότι αυτό που αντιλαμβανόμαστε με τις αισθήσεις μας, δεν είναι αληθινό. Και θα είναι η Επιστήμη αυτή που θα δείξει στην μάζα αυτό που πολλοί από μας ήδη ξέρουμε- ότι οι σκέψεις μας είναι ενέργεια και έχουν δόνηση, όπως ακριβώς και ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ άλλο. Όταν ευθυγραμμιστούν με την τάξη και την τελειότητα του σύμπαντος, δεν υπάρχουν όρια για το τι μπορούμε να προσελκύσουμε στις ζωές μας. Γιατί ο Νόμος της Δόνησης και ο Νόμος της Έλξης είναι αλληλένδετοι.